SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Lakrishtë, Prishtinë | M1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:02
ID e produktit :
132838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në Lakrishtë, objekt i Ramiz Sadikut, kati i I-rë, 70m2.
Renditja: Sallon te madh me Kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe taras te madhe. E mobiluar komplet me mobile te reja.
Banesa ka gjithashtu: Ngrohje qendrore, uje dhe rryme 24h, siguri dhe kamera, interfon. garzh nentoksore + depo.
Çmimi: 350€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »