SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 65m2 me qira mbrapa Sllovenia Sport.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 65m2 me qira mbrapa Sllovenia Sport.
Banesa eshte ne katin e katert, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 350euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »