SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 ne Ulpiane te Juprogrami.
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 ne Ulpiane te Juprogrami.
Banesa eshte ne katin e pare, ka dhoma dite, kuzhine te veçante, nje dhome te gjumit, banjo, depo dhe ballkon.
Çmimi eshte 1200euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »