SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANES në Qendër përballë Policisë Rr. Luan Haradinaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
132844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet BANESA me Qira në Qendër përballë stacionit Policor. Rr. Luan Haradinaj, afër Rings-it. Kati i 3-të. Sipërfaqja (60m²).

Renditja:

- Dhome dite me Kuzhine dhe Trepezari

- Dhome gjumi të madhe

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar, nxemje qëndrore me Termokos, klimatizim. E përshtatshme për banim, apo dhe Zyre.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »