SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Kodi 0801
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Banesa ne Mat - Kodi 0801

Lokacioni: Kompleksi Rinia Afer Pozhegu Brother

Siperfaqe: 112 m2

Kati 4 dhe 5

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- 2 Ballkona

Posedon:

- Garazh per Vetur
- Nxemje Qendrore
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes

Çmimi €720 M2 per Katin e 4
Çmimi €700 M2 per Katin e 5

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »