SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje Ne Kolovic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
132863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes troje ne kolovic te re,rruga Haxhi Zeka.
Trojet jane me infrastrukturë komplete, me rruge te shtruar me kubeza, me kyqje rrymë, ujë, kanalizim .Me dokumentacion plotesisht të rregullt dhe flete poseduese.
Informata rreth publikuesit
Hysen
Pristina
044 528 958
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »