SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira ne Dardanu, Prishtine.
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
132868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Dardani per femra ose familar. Banesa i ka 64 m2, 1 sallon, 1 dhome fjetje, 1 paradhome te madhe, kuzhinen e veqant, banjo, shup dhe nje ballkon me pamje ka posta kryesore. Banesa eshte ne katin e 9, lifti punon. Banesa gjendet perball gjelltores Nazi ne Dardani, afer Bosna burektore

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gani
Prishtinë
044211969
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »