SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme BashkbanusE
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
132879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme 2 bashkbanuse.Gjendemi mbrapa teatrit,tek TEB banka. Banesa eshte e re dhe gjendet ne katin e dyte.
Te interesuarat na kontaktoni ne 049494921
Informata rreth publikuesit
Saranda
Pristina
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »