SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te QAFA
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira te Qafa , perballe ish klubit te boksit Prishtina, banesa gjindet ne katin e 2, dhe eshte e mobiluar.
Banesaposedon:
- Sallon dhe kuzhine
- Dhome te fjetjes
- Korridor
- Banjo
- Ballkon
Qmim 280euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »