SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira tek Sllovenia e Sporteve te Albi Mall
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qira te Sllovenia Sporti mbi Albi Mall mobiluar, ka klime, kati i 4 me lift
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon se bashku me kuzhine
- nje banjo dhe
- nje ballkon
Qmimi 320euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »