SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE EMSHIR
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
132919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira ne lagjen Emshire. Banesa 75m², gjendet ne katin e III-te. Banesa eshte e pa mobiluar dhe eshte shume e pershtatshme per zyre.
Renditja:
Sallon i madh
1 dhome gjumi
1 banjo
1 ballkon

Çmimi: 200€

Kontakti:
Real Estate Imobanimi
Tel: 045 951 358
Viber: 049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »