SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa Me Qera _ Lagje Spitalit
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:27
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qera ne Lagjen e Spitalit ne katin e 4
Banesa ka ndriqim natyral dhe eshte ne gjendje te mire per banim , ka nxemjen qendrore , rryme dhe uje 24 ore , banesa eshte gjysem e mobiluar ne qofte se ka nevoj mobilohet
banesa posedon:
- 3 dhoma
- sallon
- banjo te madhe ,
- banjo te vogel
- dy koridora
- dy terasa .
Qmimi 270euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »