SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Mati I (Alb-Vizion)
Çmimi :
€65,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
132921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Mati I (Alb-Vizion) që ka 90.5m2. Banesa është në katine pestë, dhe ka: një sallon me kuzhinë , dy dhoma gjumi, 1 banjo , një ballon, shpajz, lift, ngrohje qëndrore ,….Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose na vizitoni në web faqen tone.....

+377 (0) 45 77 44 77
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »