SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne DARDANI
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania, te Santea, kati i 3 (mbrapa ALBI marketit), mobiluar
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine me trapezari
- dhome te fjetjes
- banjo
- shpajz dhe
- ballkon
Qmimi 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 0 0 19 & 045/ 641 794 & 044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »