SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen e Spitalit
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
132925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen e Spitalit që ka 91m2. Banesa është në katine shtatë, dhe ka: një sallon me kuzhinë , dy dhoma gjumi, dy banjo , një ballon, lift, ngrohje qëndrore, ashensor,…..Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose na vizitoni në web faqen tone.....

+377 (0) 45 77 44 77
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »