SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira RR.Ismajl Dumoshi
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qira ne rr. Ismajl Dumoshi, afer market Mani, mobiluar 60m2,Të gjitha mobilet dhe paisjet janë të kualitetit të lartë Po ashtu posedon edhe ngrohjen qendrore me rrymë, roleta të jashtme dhe klimën.
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 240euro
Shpenzimet mujore për ujë dhe mbeturina mbulohen nga pronari i baneses.

Kontakt_Whatsapp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794 & 044/124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »