SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte_Dy banesa me qera per studente
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj dy banesa me qira per studente ne lagjen DODONA, banesat jane te mobiluara
Njera banese posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim 300euro

Banesa tjeter ka :
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Me Qmim 250euro

Kontakt_whatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794 & 044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »