SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA!
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Parking Privat
ID e produktit :
132948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me QERA në lagjen MATI 1 – rruga Beqir Kastrati.
------------------------------------------------------------------------
Banesa gjendet ne katin e I-të, ka sipërfaqe prej 77.00 m2 dhe ka këtë përbërje:
- Dhome dite & Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Korridor
--------------------------------------------------------------
* Banesa është e ndërtuara me standarte europiane, izolim kualitativ, arkitekturë moderne me planifikim shumë të mirë hapsinor.
* Banesat ofrojnë siguri, dyer të blinduara, derë të hyrjes me kartelë
* Furnizim me ujë 24 ore
* E mobiluar
* Garazhda e përfshirë në cmim
Informata rreth publikuesit
Ndermjetsime Pronash
Prishtinë
049 494 983
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »