SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA!
Çmimi :
€54,750.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
132950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesat në Lagjen e Spitalit MATI I, rruga Muharrem Fejza.
-----------------------------------------------
Kati IV.

Përbërja e banesës:
Dhomë dite me Kuzhinë
2 Dhomë gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon
----------------------------------------------
* Banesat janë të ndërtuara me standarte europiane, izolim kualitativ, arkitekturë moderne me planifikim shumë të mirë hapsinor.
* Banesat ofrojnë siguri, dyer të blinduara, derë të hyrjes me kartelë, parking të mjaftueshëm, ashensor cilësor, ujë 24 orë, këndin e lojërave për fëmijë.
* Banesat janë të pajisuara me të gjitha lejet urbanistike dhe ndërtimore.
* Komplekset banesore janë të ndërtuara nga kompania e mirënjohur për cilësinë e ndërtimit Pozhegu Brothers.
* Të gjitha banesat mund të paguhen me këste deri në 20 vite përmes lizingut.
Informata rreth publikuesit
Ndermjetsime Pronash
Prishtinë
049 494 983
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »