SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
132959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lakolin me qera, lokali gjendet ne rrugen Ferki aliu, afer shkolles Naim frasheri ose perball fabrikes Korabi show.
E pershtatshme dhe e shfrytzushme per qfardo lloj bizesi.

mund te kontaktoni ne numer telefoni : +377 44 876 443 po ne kete numer edhe per Viber
Informata rreth publikuesit
Valon
Vushtrri
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »