SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Qendër, përballë Hotel “Grandit”
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
132962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A keni ëndërruar që banesa juaj të ketë pamje të mrekullueshme, sidomos atë pamjen nga sheshi?

Po po, në Zyrën Pirro mund të gjeni këtë ofertë, banesa me pamje të mrekullueshme nga sheshi “Zahir Pajaziti”!

Prandaj ju klient/e mos ndaloni për asnjë moment shikimin nga faqja Pirro, ne kemi edhe shumë oferta të tjera për interesin tuaj!

Shitet Banesa në Qendër, përballë Hotel “Grandit”

Posedon:

• 60m2,
• Kati 5,
• Dhomë gjumi,
• Sallonë me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar, me tri pamje për të shikuar!

Çmimi 130.000Є.

E për ju klient/e që keni më tepër interes mund të na kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »