SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE TREGU I GJELBERT PEJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 97m2, tek komplekset e reja banesore te Tregu i Gjelbert - Peje .
Banesa ka 3 dhoma dhe nje banjo dhe mund te merret edhe me garazhd private sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ejona
Pejë
+38649137987
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »