SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NE SHITJE BANESA TE DULIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa afer rrethit, te Dulia me nje pamje te jashtezakonshme te natyres se Pejes. Banesa ka siperfaqe 124 m^2, gjendet ne katin e trete, me 3 dhoma te gjumit nje sallon me kuzhine , 2 banjo dhe nje depo . Poashtu mund te blihet edhe garazhda private me nje cmim te volitshem.
Per me shume info, kontaktoni ne numrin me poshte.
+38649770101 , +38649503696
Informata rreth publikuesit
Ejona
Pejë
+38649137987
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »