SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 12 ari troje ne Drenas
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '17
Madhësia :
1200 m²
ID e produktit :
132977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
+377 44 729 521 (viber)
Shes 12 ari truall në afërsi te qendres së Drenasit ,
Trualli gjendët afer hekurudhes dhe ne afersi te xhamis se qytetit dhe ofron të gjitha kushtet e nevojshme .
Gjithashtu ju ofrojm mundesin qe te blini vetem nje pjes te truallit (psh, 3 ose 4 ari )
Cmimi : 4300 / ari (4300 per nje ari)
Informata rreth publikuesit
A
Drenas
+37744729521
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »