SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa tek MATI 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
132986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR SHITJE Banesa të tipeve të ndryshme në lagjen Mati 1, tek Super Viva

Me një arkitekturë të jashtëzakonshme, si dhe me standarde të avancuara, ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme.

Tipet e banesave:
• 54.2 m²
• 60 m²
• 74.4 m²
• 76.7 m²
• 82.6 m²
• 96.8 m²
• 112 m² (Penthouse)

Kompleksi banesorë me 2 ashensorë ofron gjithcka që duhet për një jetë afatgjate, pozicionim shumë të mirë, komoditet të lartë dhe lidhje shumë të mirë me qytetin:

• Rruga B
• Spitali
• Fakulteti teknik
• Kopshte për fëmijë
• Dyqane të elektronikës
• Supermarkete etj

Vlenë të ceket që kompleksi banesorë perfundon në Shtator 2017 dhe në këtë fazë të ndërtimit ofertat janë më të volitshme dhe përzgjedhja është më e favorshme.

Çmimet: Me marrëveshje

Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »