SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne lagjen Dardania Prishtin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
133001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Dardania Prishtin
Banesa ka 2 dhoma + kuzhin + ballkon prej 12m2
Banesa pra siq shihet ne foto eshte e mobiluar komplet dhe ka te gjitha gjerat qe i nevojiten nje banese
Leshohet vetem per Familjar
Nr. 044 33 22 15
049 33 22 15
Informata rreth publikuesit
Hasan
Prishtinë
044332215
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »