SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera per banim ose per zyre ne qender!Delta
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
133007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera per banim ose per zyre ne qender, dhe posedon Sallon, Dhome fjetje, Kuzhine, Banjo, Ballkon, ka nxemje qendrore me rryme qmimi 350e familje , 450e zyre
per informata 044980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »