SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne PEJTON_me garazh
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banese me qira ne Pejton, mobiluar shume mire me te githa elementet dhe e gatshme per banim
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 350euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794& 044/124 -677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »