SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Ulpiane_Dy dhoma gjumi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne ULPIANE, kati i trete, mobiluar 75m2
Banesa leshohet edhe per studente
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794 & 044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »