SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Hotel Sirius_Sllovenia Sport
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qira te Sllovenia Sporti, te Hotel Sirius, mobiluar ne teresi e gatshme per banim
Banesa posedon:
- dhome gjumi (2 shtreter)
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim 230euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 044/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »