SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80m2 me qira në Qendër.
Banesa gjendet në mahallën e Muhaxherëve dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1. Ballkon
1. Banjo

Objekti poashtu posedon ashensor, interfon dhe alarm.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »