SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trulli 3.50 Ari ne Lagjen Qendresa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
133030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3.50 Ari Truall ne Emer te Pronares Mihrije Preniqi ne Lagjen Qendresa Prapa Univerzitetit Rezonanca e cila lagje Llogaritet nen Komunen e Cagllavices dhe Tatimet ne Prone jane shume me te lira-uleta se ne Komunen e Prishtines. Lagja ku eshte trualli eshte lagje e Banuar e Urbanizuar me Uje Rryme dhe e mbushur me shtepi Perreth Truallit. Eshte buze rruges me kocka dhe eshte afer nje Kulle te madhe ne lagjen Qendresa. Une jam Familjar i Pronares dhe jam personi i Autorizuar per Shitje. Kontakti ne numer te Telefonit +377-44-256-256 edhe Viber Numri i Njejte.Cmimi per 1 Ari te Truallit eshte 13.100 Euro
Informata rreth publikuesit
Agon
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »