SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banes ne mat 1 ne rendin e dyt te banesat e roayllit.
Çmimi :
€790.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
133046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne mat 1 ne rendin e dyt te banesat e royallit objekt i ndertuar me shum cilsi dhe kfalitet perfundon ne muajin Dhjetor 2016 84m2 nkat gjashtë pamja nga perendimi rendijta Dy dhoma gjumi Sallon me Kuzhin ballkon Dy banjo njera banno gjendet ne dhom tgjumit qmimi 790 per m2 numri kontaktues 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045799979
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »