SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira pa Mobile ne Fush Kosov
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
133047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira pa Mobile ne Fush Kosov - Kodi 0811

Lokacioni: Afer Rafaisen Bank dhe Rrethit

Siperfaqe: 94 m2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Garazh per Vetur
- Mirembatje te Hymjes
- Lift

- E mobiluar eshte vetem Kuzhina

Çmimi €200

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »