SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ULPIANE_ te Beni Dona
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qira ne ULPIANE, mobiluar , komode, 60m2, kompleksi BENI DONA
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »