SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet ba,nesa me qera B Djellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
katin e 2 me këtë rendtije: 1 Dhoma gjumi të mobiluara 1 Sallon apo qëndrim ditor i kompletuar 1 Kuzhinë e kompletuar me elemente të nevojshme 1 Banjo te kompletuar 1 garazhd per vetur si edhe depon Banesa është në gjendje të rregullt, me kushte luksoze Ujë dhe nxemje 24 ore te pamvarur prej termokosit lifti parku per femij Internet dhe kabllovik. Jam i interesuar për ndonjë qiramarrës serioz i cili mirëkupton kushtet dhe rregullat e qiramarrjes. Për informata të mëtutjeshme apo vizitë banesës mund të thërrisni në telefon në çdo kohë.. Depozita e obliguar Tel 044 506 180 ose 045 898 975
Informata rreth publikuesit
Valdet
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »