SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Ulpiana
Çmimi :
€71,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
133110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Ulpiana që ka 55m2 (Neto) sipas dokumentacionit të regjistruar edhe në kadaster. Banesa është në katin III – të, dhe ka: një sallon, kuzhinë të ndarë, një dhomë gjumi, një banjo, një ballon, shpajz, ngrohje qëndrore të qytetit…. Banesa është e mobiluar dhe e renovuar. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

Qmimi 1300 m2

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »