SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 110m2 me qira ne rr. B, Ndertesa "Dervisholli"
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:55
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
133111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 110m2 me qira ne rr. B, Ndertesa "Dervisholli"
Banesa eshte ne katin e shtate, ka dhome dite, kuzhine te vecante, dy dhoma te gjumit, banjo, wc, depo dhe dy ballkona.
Banesa eshte gjysme e mobiluar.
Çmimi i qirase eshte 500euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »