SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera te qafa!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
133117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qera te qafa ne katin IV, banesa posedon Dhom te gjumit, kuzhin, banjo si dhe sallon te madh, qmimi 300e
045980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »