SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESË NË DRAGODAN
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
133118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Dragodan (afër fitnes Five Star ), kati : Parë ( I ) , sipërfaqja : 71.8 m² .
Banesa posedon : Dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë, koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 750 € m²
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »