SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera te qafa!Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
133122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera te qafa, kati IV, (pa lift),banesa posedon sallon, kuzhin, 2 dhoma gjumit, banjo , banesa vlen per familje, dhe vajza te punsume, qmimi 250e
per informata: 045980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »