SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qender përball Rilindjes | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Prishtinë, Qender, Rr. Garibaldi, e cila është 2-dhomshe (60 m2), kati i 2-të dhe posedon:
- Dhomë dite te madhe
- Kuzhinë me Trapezari,
- Një dhomë gjumi,
- Një banjo,
- Koridorin,
- 2 ballkona.
Banesa është e mobiluar komplet me të gjitha paisjet e nevojshme.
Të gjitha mobilet dhe paisjet janë të kualitetit të lartë. Po ashtu posedon ngrohjen qendrore me rrymë.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »