SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE!
Çmimi :
€48,400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
133134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve me sipërfaqe 57.09 m2, Kati IV.

Përbërja e banesës:
Dhomë dite me Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon:


Banesat janë të ndërtuara me standarte europiane, izolim kualitativ, arkitekturë moderne me planifikim shumë të mirë hapsinor.
Banesat ofrojnë siguri, dyer të blinduara, derë të hyrjes me kartelë, parking të mjaftueshëm, ashensor cilësor, ujë 24 orë.
Banesat janë të pajisuara me të gjitha lejet urbanistike dhe ndërtimore.
Komplekset banesore janë të ndërtuara nga kompania e mirënjohur për cilësinë e ndërtimit Pozhegu Brothers.
Informata rreth publikuesit
Ndermjetsime Pronash
Prishtinë
049 494 983
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »