SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira te Qafa per Studenta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
133140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Qafa per Studenta, banesa eshte ne katin e katert, me lift, me siperfaqe prej 100m2, ka dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe ballkon. Ka ngrohje qendrore te qytetit.
Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »