SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 70m2 me qera në Ulpianë.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
133141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 70m2 me qera në Ulpianë.
Zyrja gjendet në Ulpianë perballë pompës së benzinës “INA” dhe është në katin e I-rë.
Zyrja ka këtë renditje:
3. Njësi pune
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/596-777 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »