SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE TOPHANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
ID e produktit :
133148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA NE TOPHANE BANESA GJINDET NE KATIN E 2 DHE POSEDON1 SALLON KUZHINE

1 DHOME GJUMI

1 KORIDOR

1 BANJO

1 BALLKON

1 SHPAIZViber +377 (44) 300-072 ,

Viber +386(49)/139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Informata rreth publikuesit
DRENI-Real Estate
Prishtinë
044 300 072
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »