SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHTËPI ME QIRA PARKU I QYTET
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
ID e produktit :
133149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Parku i Qytetit , 2 Kate .
Shtëpia posedon : Tri dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , dy banjo , ballkoni dhe oborri.
Çmimi: 350 €
Tel : 044 453 590
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »