SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GASIONIERA ME QIRA NE ULPIANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik
ID e produktit :
133158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET GASIONIERA ME QIRA NE ULPIANE
DHE POSEDON

1 DHOME DITE
ME KUZHINE
1 BANJO
1 KORIDOR


Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386(49)/139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Informata rreth publikuesit
DRENI-Real Estate
Prishtinë
044 300 072
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »