SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari toke n'qender te Sami Frasheri!Delta
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:59
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
133162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka ndodhet ne nje pozite mjaft te pershtatshme,me cmim te arsyeshem dhe dokumentacion te rregullt!Informata 044 249 654(viiber) ose 045 980 111(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »