SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE ULPIANE TE ISH-GJYKATA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
133166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA NE ULPIANE TE ISH GJYKATA BANESA GJINDET NE KATIN E 2 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
1 DHOME GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKONViber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386(49)/139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Informata rreth publikuesit
DRENI-Real Estate
Prishtinë
044 300 072
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »